O nas

Belisimmo specjalizuje się w montażu hydromasażu do wanien nowych jak również używanych. Współpraca z najlepszymi firmami w Europie, produkującymi komponenty i systemy sterowania elektronicznego, pozwala nam na wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań do naszych polskich łazienek. Staramy się dać naszemu Klientowi wanny z hydromasażem najwyższej jakości, który ma zapewnić dobre samopoczucie i wprowadzić do naszych łazienek nową jakość życia.

W swojej ofercie oferujemy hydromasaż z dużym wachlarzem cenowym. W najlepszych naszych systemach stosujemy unikatowe rozwiązania wtłaczania powietrza do rur wodnych, co znacznie zwiększa siłę hydromasażu i pozwala na stosowanie większej ilości dysz w wannie. Proponujemy nasze systemy w połączeniu z wannami akrylowymi firmy RAVAK oraz PIRAMIDA. Odpowiedni kształt jak również głębokość wanien pozwala na stworzenie optymalnych warunków dla użytkowników, naszych Klientów.

BELISIMMO POLSKA

Dane adresowe:

Ul. Warszawska 2

96-313 Jaktorów pod Warszawą

tel/fax. +48 46 856 40 77

Dział sprzedaży: tel. 600 253 353 belhydro@belhydro.pl

Serwis:serwis@belhydro.pl

Księgowość: tel. 600 233 400

tel/fax. +48 46 856 40 77 beata@belhydro.pl

Jeśli na innej stronie znaleźli Państwo atrakcyjniejszą ofertę prosimy o jej przesłanie nam. Dołożymy wszelkich starań by wyszukać ją w naszym systemie i dostarczyć Państwu w jeszcze niższej cenie.

Zainteresowanych współpracą architektów, deweloperów, sklepy z wyposażeniem łazienkowym prosimy o kontakt po numerem 600 253 353.

Prowadzimy również sprzedaż wanien z hydromasażem dla klientów indywidualnych więcej informacji w dziale sprzedaży.